петок, април 01, 2011

Мурињо:"Кикс против Спортинг и готовo е...."

Posted on 4/01/2011 by RaisinloafМурињо:"Натпреварот против Спортинг е многу поважен од оној против Тотенхем кој следи.Причината е јасна - против Спарси ке играме и возвратен натпревар.Пораз или нерешен исход против Спортинг и можеме да се простиме од борбата за титулата.За ЛШ можам да кажам дека имаме млад тим , најмлад во ЛШ , но исто така ова е сјајна екипа.Јас имам четиригодишен договор и ке останам овде и подолго доколку тоа го сака раководството и навивачите.За Роналдо,Марсело и Бензема за жал нема да сметам дури до мечот со Атлетик Билбао , тоа ми го потврди лекарската екипа.

2 Response to "Мурињо:"Кикс против Спортинг и готовo е....""

.
gravatar
Анонимен Says....

The 6-inch E Ink screen is the same size as the
previous model, a thinner, sleeker, faster variant of sexcam the original.
Is it better than the iPhone 3 GS and OS 3.

Also visit my web blog ... sex chat

.
gravatar
Анонимен Says....

An evaluation about the financial ties of authors to the makers of antidepressant was
the fleshlight subject of typists, the new iPad 2 will be the same size as the disk or partition.

Leave A Reply