четврток, април 14, 2011

Роналдо: Барселона не е од друга планета

Posted on 4/14/2011 by DaniЅвездата на Реал Мадрид, Кристијано Роналдо, се насочи кон престојните дуели против најголемиот ривал на Реал, Барселона.

"Ќе биде фантастично. Не сакам да говорам за одмазда, но ќе биде интересно, не само за нас играчите туку и за навивачите и љубителите на фудбалот. Се работи за двете моментално најсилни екипи во светот."

"Ќе биде многу, многу тешко, но Барселона не е од друга планета. Моментално играат речиси најдобар фудбал, но и ние сме јаки."

2 Response to "Роналдо: Барселона не е од друга планета"

.
gravatar
Анонимен Says....

It's a conspiracy" A lot of people a lot of adjusting around sexcam the hospital.

.
gravatar
Анонимен Says....

I’m not that much of a online reader to be honest but
your blogs really nice, keep it up! I'll go ahead and bookmark your website to come back in the future. All the best

Here is my web page how to get pregnant fast

Leave A Reply