понеделник, февруари 21, 2011

Морати:Го сакавме Озил

Posted on 2/21/2011 by Dimitar Madridista


Претседателот на Интер Масимо Морати откри дека Весли Снајдер не беше прва опција за "Нероазурите",туку засилување требаше да биде сегашниот играч од средниот ред на Реал Мадрид Месут Озил.Кого сакате да купите на лето?Месут Озил кој е одличен играч.Сакавме да го доведеме пред извесно време,но се одлучивме за Весли Снајдер-изјави Морати за Тутоспорт.

No Response to "Морати:Го сакавме Озил"

Leave A Reply