сабота, јануари 08, 2011

Повикани играчи за мечот со Виљареал

Posted on 1/08/2011 by Raisinloaf


Денеска е објавен составот кој утре ке му биде на располаѓање на тренерот Мурињо.

Повикани:Касиљас,Адан,Пачеко,Рамос,Албиол,Карваљо,Гарај,Марсело,Лас,Гаго,Кедира,Алонсо,Кака,Каналес,Гранеро,Леон,Ди Мариа,Озил,Роналдо,Бензема

Можен Состав:Касиљас,Рамос,Карваљо,Албиол,Марсело,Лас,Алонсо,Озил,Ди Мариа,Кристиано и Бензема

Мечот се игра утре во 19:00 часот на Бернабеу.

No Response to "Повикани играчи за мечот со Виљареал"

Leave A Reply