вторник, октомври 05, 2010

Педро Леон сака да се врати во тимот

Posted on 10/05/2010 by Raisinloaf


Откако поради своите испади беше отстранет од првиот тим , Педро Леон сега сака да се врати во тимот свесен за грешките кои ги направил.Се чини дека овој играч ке здогледа светло на крајот од тунелот откако мина бурна недела во која имаше проблеми со Жозе Мурињо.Педро Леон не беше во комбинација за мечевите со Оксер од ЛШ и Депортиво од Ла Лига.Леон се осеќа крив и сака да се бори за да се врати во првиот тим.

No Response to "Педро Леон сака да се врати во тимот"

Leave A Reply