четврток, септември 30, 2010

Гаго им се врати на тренинзите

Posted on 9/30/2010 by Raisinloaf


Фернандо Гаго им се врати на терените после повредата на 24 Август на натпреварот против Пењарол од Сантијаго Бернабеу Купот.Сепак не се знае дали ке биде подготвен за натпреварот против Ла Коруња.Тој вчера сам тренираше на Валдебебас и докторите потврдија дека неговата повреда е комплетно санирана.

No Response to "Гаго им се врати на тренинзите"

Leave A Reply