четврток, септември 30, 2010

Антонини : Можеме да го победиме Реал

Posted on 9/30/2010 by Raisinloaf


Дефанзивецот на Милан , Лука Антонини смета дека неговата екипа може да го совлада Реал Мадрид во наредното коло од Лигата на Шампионите на Сантијаго Бернабеу.

Антонини:Реал е во добра форма.Ги победија Оксер , но ние во Мадрид одиме за ние да победиме.Минатата сезона ги совладавме и мислам дека може да го повториме тоа.

No Response to "Антонини : Можеме да го победиме Реал"

Leave A Reply