четврток, август 19, 2010

Се повреди и Бензема

Posted on 8/19/2010 by RaisinloafКарим Бензема го повредил глуждот за време на тренингот и со тоа му задава додатни главоболки на тренерот Мурињо кој остана и без Кака,Албиол,Гарај и Пепе.Засега не се знае колку е озбилна повредата на Бензема но со сигурност ке биде спремен за почетокот на Примера која започнува на 28 Август.

No Response to "Се повреди и Бензема"

Leave A Reply