петок, април 01, 2011

Бејл и Галас неизвесни за Реал

Posted on 4/01/2011 by RaisinloafСеуште не е познато дали Герет Бејл и Вилијам Галас ке можат да играт за Тотенхем во вторник против Реал Мадрид од Лигата на Шампионите.Бејл има повреда на задната ложа додека Галас со коленото.Двајцата сигурно го пропуштаат дуелот со Виган од 31 коло од ПремиерЛигата.За Тотенхем веке отсуствуваат Ледли Кинг,Вудгејт и Јоанес Кабул.

1 Response to "Бејл и Галас неизвесни за Реал"

.
gravatar
Анонимен Says....

While fleshlights still sell for $60. In terms of usability, it would be
a huge challenge. 11 scRnds 7 - 9: Sc in each sc across, ch 1, turn.


Here is my web-site - fleshlight

Leave A Reply