вторник, август 31, 2010

Пепе се опорави

Posted on 8/31/2010 by RaisinloafСтоперот на Реал Мадрид , Пепе се опорави од повредата и денеска во Валдебебас тренираше со екипата.Раул Албиол и Гарај ке бидат отсутни подолг периот па опоравувањето на Пепе добро ке му дојде на Мурињо со оглед дека имаше на располагање само еден класичен стопер Рикардо Карваљо.Денеска покрај Пепе на тренингот присуствуваа Гранеро,Марсело,Дудек,Педро Леон и Адан.

No Response to "Пепе се опорави"

Leave A Reply