вторник, јули 20, 2010

Oбјавен распоредот на натпревари за сезоната 2010/11

Posted on 7/20/2010 by Raisinloaf

Во новата сезона Реал Мадрид првиот натпревар го игра нагости со Мајорка додека првото Ел Класико се игра на 28 Ноември на гости на Ноу Камп а на 17 Април на Бернабеу.

No Response to "Oбјавен распоредот на натпревари за сезоната 2010/11"

Leave A Reply